O Szkółce

Szkółka drzew i krzewów ozdobnych, ozdobne rośliny iglaste i liściaste

Szkółka roślin ozdobnych i drzewek owocowych istnieje od 1992 r. Początkowo byliśmy producentami drzewek i krzewów owocowych. W kolejnych latach rozwijaliśmy się w kierunku rozszerzenia asortymentu o rośliny iglaste do ogrodu, ozdobne rośliny liściaste, byliny, drzewa. Od wielu lat jesteśmy jedną z największych szkółek roślin ozdobnych i drzewek owocowych w województwie podlaskim.  Naszym atutem są zdrowe rośliny, odporne na warunki atmosferyczne, szczególnie na srogie zimy. Szczególną uwagę klientów zwracamy na duży wybór popularnych w ostatnim czasie bylin.

Od 2015r. przy szkółce krzewów działa również punkt sprzedaży akcesoriów ogrodniczych, kory, ziemi, nawozów oraz środków ochrony roślin.

W naszej szkółce każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo.

Nasz sklep ogrodniczy jest miejscem, w którym znajdą Państwo wszystkie niezbędne produkty do pielęgnacji roślin. Dzięki nim zarówno drzewka owocowe, jak i krzewy do ogrodu, ozdobne rośliny iglaste czy byliny będą znakomicie rosły. Warto odwiedzić nasze centrum ogrodnicze także po to, aby dowiedzieć się, w jaki sposób dbać o określone rośliny. Wśród naszych pracowników są specjaliści o szerokim zasobie wiedzy, którą chętnie się dzielą. Szkółka drzew i krzewów, którą prowadzimy oferuje wybór różnorodnych gatunków roślin. Każdy klient znajdzie w niej z pewnością coś dla siebie. Nasza szkółka krzewów ozdobnych sprawi ponadto, że każdy teren zyska dodatkowe walory estetyczne.

 

NOWOŚCI 2016 !!!

W centrum ogrodniczym w Fastach przygotowanie do wiosny widać na każdym kroku. Już niedługo pojawią się rozsady warzyw oraz ziół, kwiaty jednoroczne: balkonowe oraz ogrodowe, jak zwykle niezawodne wiosną wrzośce. A już teraz zapraszamy do zakupu:

- krzewów iglastych, drzew oraz krzewów owocowych

- nasion warzyw i kwiatów

- cebulek roślin (KANNY, DALIE)

- kory sosnowej

- ziemi ogrodowej

- nawozy: obornik, wapno, nawozy naturalne BIOHUMUS, nawozy do różnych typów roślin

- środków ochrony

- doniczek

 

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!


Fasty, ul. Szosa Knyszyńska 26, 15-694 Białystok

TEL. 503 160 827, 508 058 390

 

 
Wszelkie prawa zastrzeżone. szkolka-kakareko.pl 2012/2018.

7e3635652477c2de5a94e903ddb6e90f